Понеділок, 17 Червня, 2024

Як сумчани можуть відсвяткувати Новий рік за кордоном?

Новий рік за кордоном – це гідна  альтернатива святкування «головного свята року». На свята українці полюбляють як підкорювати європейські столиці, так і засмагати, лежачи на пляжах і біля басейнів. Скільки коштує полетіти на свято до іншої країни та яку вибрати, журналіст нашого сайту sumy-future розкаже.

Як українці зустрічатимуть новорічні свята?

Новорічні свята українці полюбляють зустрічати не лише в Україні. Тетяна – одна з тих, хто на Новий рік з сім’єю тікає від сірих буднів на два тижні за кордон. Полюбляє і Європу, і східні країни. Цьогоріч вже була у Об’єднаних арабських Еміратах. Дівчина говорить, емоції зашкалюють, їй такий формат святкування дуже подобається. Тетяна Макаренко – святкує Новий рік за кордоном, говорить:

«В Дубаї вже встигли побувати в цьому році нещодавно. Там атмосфера вже більш напружена, всі готуються вже до святкувань. Діди Морози їздять красиві на роликах, пальми в снігу ну і таке інше всяке. У Дубаї, в них культ родини, на новорічні свята всі повинні виходити кудись красиво відпочити, поїсти гарно і в такому форматі».

Полюбляють українці  на свята подорожувати як на море, так і в європейські столиці. Особливо після запровадження безвізу, говорить Віта Кириченко, директор турагентства. Проте, найпопулярнішим напрямком залишається, звичайно ж, «вічне літо». Віта Кириченко – директор турагентства, розповідає:

«Найпопулярніші напрямки для відпочинку за останні роки не змінилися майже зовсім. Це Єгипет, Шарм Еш Шейх, Хургада, тобто, там, де гарантовано буде літо, сонце, море. Це найкращий варіант для тих, хто втомився від сірих буднів. Недовгий переліт, що дуже важливо і все дуже доступно».

D:\рабочий стол\МістоОнлайн\2021\2ell0pg1k3b4owckg0s0co8kc44sg4.jpg

Формати та ціни

Відпочинок може бути як доступним, так і захмарно дорогим. Все залежить від фантазії та фінансових можливостей. Відтак, готель у три зірки на тиждень у Єгипті в середньому обійдеться в триста доларів США за людину, за чотири зірки на тиждень за людину вже доведеться викласти близько чотирьохсот доларів. А от п’ятизірковий готель на березі моря вже обійдеться у півтисячі доларів в середньому. Всі варіанти з харчуванням ол інклюзів.

Екзотика

Для поціновувачів екзотичного відпочинку пропонують Шрі Ланку, на одинадцять ночей зі сніданками вона обійдеться десь від чотирьохсот доларів на людину. Є й більш елітні курорти. Наприклад, тиждень відпочинку на Домінікані з харчуванням ол інклюзів коштуватиме вам від тисячи ста доларів на людину.  Віта Кириченко – директор турагентства, розповідає:

«Ми звісно рекомендуємо всім додати трішки більше бюджету та взяти хоча б п’ятизірковий готель середнього рівня. Це буде в середньому п’ятсот доларів на одну людину за тиждень».

За даними українського інституту соціологічних досліджень ім. О. Яременко близько трьох відсотків українців святкуватимуть Новий рік за кордоном. Переважна ж більшість, як і зазвичай, святкуватимуть вдома з родинами. Бо більшість українців обирає родинний відпочинок.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.