Понеділок, 17 Червня, 2024

Як вбити час до появи Stalker 2 — велика нова гра Stalker, створена фанатами, доступна для гри прямо зараз

Оскільки всі шанувальники й фанати по всьому світу з нетерпінням чекають Stalker 2, класичний апокаліпсис FPS Call of Pripyat був перероблений в абсолютно нову гру Stalker, доступну вже зараз. Обговорити нову версію, стратегії проходження гри у Сумах можна за посиланням: https://stalker-world.org.ua/.

Фанати дуже постаралися

Абсолютно нова гра Stalker випала нізвідки завдяки величезному оновленому моду для класичної гри Call of Pripyat 2010 року. Завдяки новим місіям, середовищам, музиці, оновленому інтерфейсу користувача та покращеній графіці це ідеальний спосіб зайнятися справами до появи Stalker 2. Зіграти в неї можна прямо зараз.

Дата виходу Stalker 2 наближається, і повернення гри GSC про виживання у відкритому світі стане одним із найочікуваніших запусків цього  року. Жорстокий, атмосферний і часто жахливий «Сталкер Поклик Прип’яті» 2010 року закінчується похмурим показом природи таємничої Зони. Що ж стосується фанатської версії, то маючи абсолютно нову сюжетну лінію, повністю озвучений склад персонажів і багато іншого, цей величезний оновлений мод продовжується з того місця, де зупинилася Прип’ять.

Цей псевдосиквел створеного фанатами. Він заповнює розрив між «Покликом Прип’яті» та «Сталкером 2», заповнює цю паузу, яка виникла за об’єктивних обставин і яку обіцяють закрити вже восени 2024 року. У фанатській версії можна грати за Сокиру, звичайного сталкера, який вирушає в дорогу сам і вперше потрапляє в Зону соло. Майже все з класики 2010 року було оновлено та покращено.

Повністю оригінальний сюжет

Візуальні зображення оновлюються за допомогою налаштованої версії X-Ray Engine, що забезпечує нові динамічні погодні моделі та чіткіші текстури. Інтерфейс користувача став більш нативним та інтуїтивно зрозумілим, а дія «Справжнього сталкера» розгортається в 13 різних локаціях, деякі створені з нуля, а деякі повертаються із самого Call of Pripyat.

Однак найбільш вражаючим є повністю оригінальний сюжет і режим кампанії True Stalker. Ну як вражаючим, він не такий як був у «Сталкер Поклик Прип’яті» 2010, він новий. Нові місії, кат-сцени, повністю переозвучені персонажі та новий саундтрек, написаний спеціально для мода. Фактично це нова гра Stalker, доступна прямо зараз. А особливо вона стане у нагоді, якщо ви чекаєте на Stalker 2, ваш терпець на межі, а тому ви бажаєте хоч щось на цей час, перевірте True Stalker на Mod DB.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.