Понеділок, 17 Червня, 2024

Які Бонуси Дарують Букмекери? Готуємося до Чемпіонату Світу.

21 листопада розпочнеться Чемпіонат Світу з футболу 2022. І хоча Україна цього року не пройшла відбір, ми все ще можемо підтримати улюблені закордонні команди та трохи відволіктися від життєвих труднощів останніх місяців.

Якщо ви плануєте робити ставки на перемогу улюблених команд, ми рекомендуємо вам ознайомитися з бонусними пропозиціями букмекерів, щоб вберегти свій гаманець від схуднення та мати змогу трохи потренуватися перед серйозними ставками.

Вітальні бонуси

Вітальні бонуси букмекерів дозволяють вам подвоїти суму першого поповнення. 

Вітальні бонуси, або бонуси за реєстрацію, букмекери дарують новим користувачам, які щойно створили свій перший акаунт на сайті. Важливо, щоб це був саме перший акаунт, адже створення мультиакаунтів суворо заборонено і може призвести до блокування. 

Вітальний бонус українського букмекера Parimatch складає максимум 2500 грн і залежить від суми вашого поповнення. Ви отримуєте 100% від суми вашого поповнення у на бонусний рахунок, тобто будь-яка сума, яку ви покладете на свій рахунок після реєстрації буде подвоєна. Максимум ви можете отримати 2500 грн. 

Вітальний бонус Vbet відсутній, але цей букмекер пропонує велику кількість інших акцій, які здатні замінити вам вітальний бонус. 

У цій статті ми розглядатимемо лише офіційних букмекерів з ліцензією України на ведення букмекерської діяльності: Vbet і Parimatch. 

Фрібет

Фрібет, або безкоштовна ставка, дарується вам за виконання певних дій, як-от проходження верифікації або розміщення ставок на певні команди. Фрібети – це умовні гроші, які нараховуються вам на бонусний рахунок, Ви не можете вивести гроші з бонусного рахунку, але можете робити на них ставки. У разі виграшу гроші буде переведено з бонусного рахунку на основний, звідки їх можна буде вивести собі на картку. 

Vbet пропонує від трьох до шести фрібетів щомісяця.

Parimatch, як правило, не дарує фрібети своїм користувачам.

Кешбек

Кешбек – це повернення певного відсотку вартості ваших ставок. Букмекер сам встановлює відсоток і вказує, з яких саме ставок вам будуть повернені гроші.

Vbet і Parimatch пропонують Кешбек на своїх сайтах.

Кешаут

Кешаут – це можливість вивести назад певну частину ставки у режимі Лайв, якщо ви раптом передумали, або зневірилися у своїй ставці. Сума, доступна до виведення залежатиме від того, скільки залишилося часу до кінця матчу і від успіху команд.

Vbet і Parimatch мають функцію Кешаут на своїх сайтах.

Всі акційні пропозиції букмекерів шукайте на офіційних сайтах у вкладці “Акції”. Уважно читайте умови, та звертайте увагу на тривалість дії акції. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.