Понеділок, 17 Червня, 2024

Заохочення в букмекерських компаніях за реєстрацію

Перш ніж обрати платформу для здійснення ставок на спорт слід переглянути, кому та які заохочення пропонує компанія. Букмекерські контори бонус при реєстрації дають майже кожному новому учаснику. Але умови по його отриманню, а також значення призу різні. Привітальний бонус пропонує отримати приз за перше поповнення клієнтського рахунку одноразово.

Надання новачкам бонусів в букмекерських конторах

Розмір заохочення залежить від суми внеску. Зазвичай винагорода складає 100% фрібетів від значення депозиту. Але існують граничні показники щодо мінімального та максимального поповнення. Крім бонусу за поповнення, є бездепозитне заохочення. Такі пропонуються за внесення всіх відомостей у кабінет, успішну автентифікацію персональних даних, до Дня народження тощо.

Акція може активуватися самостійно, або потребує цього від учасника. Ця умова показана в описі бонусу. Якщо компанія має мобільний додаток, то отримати привілеї за реєстрацію можна через додаток або оптимізовану версію сайту.

Ліцензійні платформи з привітальним бонусом

Обрати організатора парі на спортивні змагання з бонусом за створення облікового запису сьогодні не складе труднощів. Вигідні заохочення та умови відігравання пропонують топові компанії. До цього списку відносяться наступні:

  • Фаворит;
  • 1xBet;
  • Favbet;
  • Мелбет;
  • Vbet;
  • Pin up;
  • 365Bet.

Отримання бонусу за перше поповнення

Кроки по отриманню бонусів в букмекерських конторах є простими та зрозумілими навіть для новачків. Головною вимогою є надання правдивої інформації. В протилежному випадку, кінцевим результатом може стати блокування аккаунта без можливості виведення грошей. Умови отримання бонусу описані у таблиці.

Назва діїУмова виконання
РеєстраціяДозволяється особам, які відповідають вимогам ресурсу. Може пропонуватися декілька способів.
Заповнення інформаціїВнесення особистих відомостей відбувається безпосередньо у кабінеті.
Верифікація данихЗдійснюється підтвердження правдивості даних за допомогою документа, що засвідчує особистість
Активація бонусуВиконується, якщо це не відбулось автоматично
Внесення депозитуСума має відповідати вимогам пропозиції щодо найменшого та найбільшого значення.
Здійснення ставок Показники парі мають відповідати правилам акції

Розмір заохочення за реєстрацію

Величина бонусу має різний показник на сайтах букмекерів. Значення може складати певну суму, або ж відсоток від розміру внеску. В більшості букмекерських контор бонус при реєстрації дають у відсотковому значенні.

Сума заохочення може бути обмежена. Це означає, що якщо гравець здійснив велике поповнення, бонусний відсоток якого перевищує ліміт, на бонусний рахунок буде переведено значення, що окреслене правилами. Залишок до уваги не береться.

Відігравання бонусів

Кожному зрозуміло, що вивести бонуси так легко не вдасться. Адміністрація створила вимоги, згідно з якими клієнт має відіграти отримані привілеї. Це означає, що для початку знадобиться відіграти кошти, а вже потім вони надійдуть на клієнтський рахунок, з якого дозволяється виводити виграші.

Умови пропозиції є індивідуальними на кожній ігровій платформі. Більшість з них пропонують здійснити ставок на суму, що в кілька разів перевищує бонус. Переглянути це значення можна в умовах акції. При цьому, клієнт має дотримуватися вимог, стосовно коефіцієнта для подій. Відігравання може вимагати додаткових поповнень, щоб зберігалися умови пропозиції.

Відмова від отримання заохочень 

Не всі пропозиції мають умови, які є справді вигідними. Деякі з них наражають на небезпеку програти ще більшу суму, або ту, що не планувалось вносити в той самий час. Якщо клієнт вирішив відмовитися від участі у пропозиції, йому достатньо не виконувати активацію. 

У разі автоматичного залучення беттора до акції він може виконувати ставки не зважаючи на бонуси. По закінченню терміну дії пропозиції бонуси анулюються. На рахунку це не зобразиться.

Читайте також: https://galas.te.ua/2022/08/%d0%b1%d0%be%d0%bd%d1%83%d1%81%d0%b8-%d0%b1%d1%83%d0%ba%d0%bc%d0%b5%d0%ba%d0%b5%d1%80%d1%96%d0%b2-%d1%8f%d0%ba%d1%96-%d0%b1%d1%83%d0%b2%d0%b0%d1%8e%d1%82%d1%8c-%d1%8f%d0%ba-%d0%be%d1%82/

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.