Понеділок, 17 Червня, 2024

Коли потрібний огляд проктолога? Розбір симптомів та вибір медичного центру у Сумах

«Незручні» проблеми можуть застати в найнесподіваніший момент. Проктолог Суми допоможе швидко діагностувати та вилікувати патологію анального отвору, прямої та товстої кишки. Варто розглянути основні симптоми – сигнали організму про те, що потрібно звернутися по допомогу.

Коли потрібний огляд лікаря? Симптоми

Проктолог є фахівцем, який займається діагностикою та лікуванням захворювань, пов’язаних з анусом, з прямою та товстою кишкою. При виникненні наступних симптомів важливо не ігнорувати їх, а своєчасно звернутися за допомогою:

  • виділення крові або гною під час дефекації;
  • присутність неприємних відчуттів, болю під час спорожнення;
  • печіння, свербіж чи інші дискомфортні відчуття.

Це основні скарги тих, хто приходить на прийом до проктолога. Але навіть за відсутності скарг даного фахівця варто відвідати жінкам у період планування вагітності, вагітним та нещодавно народженим. Рекомендують пройти профілактичний огляд проктолога також тим, хто працює з вагами або офісним співробітникам.

Варіанти самостійної підготовки до огляду

Є кілька варіантів, кожен із яких характеризується ефективністю. Тож варто лише вибрати один, який найбільше вам підійде.

  1. Використання одноразової мікроклізми згідно з інструкцією (мінімум за 3 години до початку процедури).
  2. Варто скористатися очисними клізмами. Останню клізму потрібно поставити мінімум за 3 години до початку ректоскопії.
  3. Третій варіант стосується застосування проносних препаратів, які слід використовувати протягом дня до проведення обстеження (не пізніше 18:00).

Важливо пам’ятати, що своєчасне звернення до лікаря – це запорука вашого здоров’я та гарного самопочуття, адже такий усвідомлений вчинок убереже від ускладнень у майбутньому.

Де записатися до проктолога у Сумах?

У клініці «ВЕРБА МЕДИКАЛ» жителі Сум можуть записатися до кваліфікованого фахівця та переконатися на власному досвіді у тому, що проктологія – це не боляче та не соромно. На офіційному сайті клініки є проста форма запису на прийом, достатньо лише вибрати відділення, лікаря, вказати ім’я та контактний номер телефону, підібрати комфортний для себе час. Ви можете також замовити зворотній дзвінок, тому не варто відкладати проблеми зі здоров’ям на потім, лише посилюючи ситуацію.

Фахівці клініки проведуть повну та детальну консультацію, пропонуючи найпрогресивніші та найефективніші методики діагностики та лікування для отримання кращого результату.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.