Понеділок, 17 Червня, 2024

Не така вже і «Ніч музеїв»

Світлові шоу, театри під відкритим небом і все, чим може порадувати ця ніч удень, повідомляє сайт sumy-future.

Суми по-тихеньку починають прокидатися та оживати від паралічу останніх місяців нашого життя. До норми повертаються звичні нам речі, у тому числі події, які вже не перший рік вносять яскраві фарби до буденного життя сум’ян.

Як пройшла в цьому році “Ніч музеїв” у Сумах?

Цього року, попри всі складнощі та обмеження, свої двері для вас відкрили музеї та галереї нашого міста на честь міжнародної акції, яка дозволяє оглянути музейні експозиції вночі. 21 травня на «Ніч музеїв» було проведено 18 заходів від усіх можливих організацій міста Суми. Робота була у повному розпалі, волонтери та діячі мистецтва виклалися на всі 100%, аби зробити цей день по-справжньому яскравим.

Дійсно, цьогорічна «Ніч музеїв» була не схожа ні на одну попередню, хоча б через те, що, якби парадоксально це не звучало, проводилася вона не вночі. Так, одна з найпомітніших змін цього року полягає у тому, що багатства своїх колекцій заклади показуватимуть при світлі дня. У зв’язку з комендантською годиною дійство триватиме з 8 до 21 вечора. Тим не менш, решта не лише залишається незмінною, а й поповнюється новими цікавинками.

Так, окрім вже відомих сум’янам живих скульптур, виставок картин та аудіоперфомансів, цього року працювали, до прикладу, музей Скріншотів та виставка цифрової графіки Ірини Ляпощенко «Тональність болю». Вартість більшості заходів – благодійний внесок.  Загалом, кожному було на що подивитися у цей день, адже різноманітні громадські ініціативи попіклувалися про те, щоб створити видовище на будь-який смак.

Попри всі складнощі бажаючих долучитися до створення дива цього року було не менше ніж зазвичай, а намірів розважити жителів міста та перенести їх у казку навіть більше. Молодь та представники творчої спільноти Сум доклалися максимально для того, щоб продемонструвати найкращі перлини нашої культури.

Більше про перфоманси та екскурсії у цей день можна дізнатися на офіційній фейсбук-сторінці свята. Сподіваємося, що жителі міста знайшли для себе краплину світла у цей час та добряче розважилися!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.