Понеділок, 17 Червня, 2024

Вибір рівня жорсткості матрацу: як визначитися?

Це важлива покупка на роки, до якої потрібно всерйоз підготуватися. Саме від вибору того, м’який або жорсткий матрац вам потрібний, залежить якість сну та здорового відпочинку, хорошого самопочуття протягом дня. Прості рекомендації фахівців допоможуть жителям Сумщини визначитися.

Важливий критерій вибору – рівень жорсткості матрацу

Від даного параметру залежить те, в якому положенні буде знаходитися хребет під час сну. Виділяють три головні категорії матраців:

  • м’які;
  • середньої жорсткості;
  • жорсткі.

На рівень жорсткості матрацу впливає наповнювач. Наприклад, часто можна зустріти в складі кокосову койру. Даний матеріал є 100% натуральним, його виготовляють завдяки пресуванню та подальшому склеюванню волокон кокосових пальм.

Кокосова койра позитивним чином впливає на процес формування правильної постави у дітей. Жорсткий матрац з таким наповнювачем — це ще й дієва міра профілактики болю, дискомфорту у спині в дорослому віці.

Та попри переваги для здоров’я, важко відмовитися від м’якого ліжка. В такому разі є наповнювач, який стане свого роду компромісом. Мова йде про латексовану кокосову койру, яка поєднує в собі природні компоненти та досягнення органічної хімії. На сайті фабрики матраців «Шарм» можна ознайомитися з важливими характеристиками виробу, з його описом та фото, побачити відгуки користувачів. І хоча це вибір індивідуальний, проте завжди цікаво, які емоції викликав той чи інший виріб даної компанії, наскільки замовник задоволений.

Фактори, які потрібно враховувати при виборі

  1. Орієнтування на вік людини. Наприклад, немовлятам ортопеди рекомендують жорсткий матрац на безпружинній основі. Це можуть бути моделі помірної пружності, наприклад, виготовлені на основі кокосової койри. Обираючи матрац для підлітка, краще віддавати перевагу середній жорсткості. Для старшої вікової категорії підійдуть більш м’які моделі, адже надто жорсткі матраци можуть провокувати в такому віці проблеми з міжхребцевими дисками.  
  2. Зріст та вага тіла. Моделі помірно м’які чи з поєднанням жорсткого прошарку з латексом, наприклад, підійдуть для людей до 55 кг. Чим більше вага, тим жорсткіше має бути матрац. У випадку, коли вага перевищує 90 кг, тоді хорошим виходом стане модель з подвійним прошарком кокосової койри (з пружинним чи безпружинним блоком). Для людей середньої статури підійдуть моделі середньої жорсткості (60-90 кг).
  3. Стан здоров’я опорно-рухового апарату. Важливо розуміти, яка ділянка хребта у вашому випадку є проблемною. Завжди перед покупкою можна проконсультуватися з ортопедом.
  4. Індивідуальні вподобання, особисте почуття комфорту.

Де придбати жорсткий матрац?

Жителі Сумщини зможуть переконатися самі в різноманітному асортименті виробництва «Шарм», в можливості підібрати виріб з врахуванням цінової категорії. Зручна система пошуку за фільтрами спростить вибір та значно зекономить ваш час. Якщо залишаються сумніви, тоді завжди можна проконсультуватися з ортопедом та переконатися в правильності свого вибору.

Підібраний в міру жорсткий матрац лише розкриє ортопедичні властивості виробу, допоможе отримати від нього максимальну користь. Саме такими є матраци виробництва «Шарм».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.