Понеділок, 17 Червня, 2024

Аутсорсингова ІТ-компанія: кому в Сумах можна делегувати частину IT-повноважень

Попит на послуги ІТ-аутсорсингу неухильно росте. Бізнесмени хочуть оптимізувати свої внутрішні процеси, а тому залучають спеціалістів, що мають високу кваліфікацію. З їх допомогою вдається мінімізувати помилки й непотрібні витрати, які можуть виникнути, якщо захочеться створити власний відділ, що не оперуватиме належними навичками. Дізнатись більше про аутсорсингові компанії в Сумах можна на sumy-future.com.ua.

Що таке ІТ-аутсорсинг?

ІТ-аутсорсинг – це ІТ-підтримка та можливість якісно обслуговувати ІТ-інфраструктуру підприємства. Простіше кажучи, фірма може замовити ІТ-послугу в стороннього підприємства, яке спеціалізується, якраз, на виконанні цілого ряду задач. Наприклад, від обслуговування комп’ютерів і серверів до забезпечення безпеки та налаштування віртуалізації.

Замовляючи такі послуги, компанії можуть зменшити навантаження на свій персонал і залишити роботу компетентним спеціалістам. У підсумку, вони отримують високоякісну послугу від команди професіоналів, а при цьому контролюють обсяги й швидкість виконаних задач.

Послуги ІТ-аутсорсингу можуть охопити багато аспектів роботи ІТ-відділу. До прикладу, під час роботи обладнання та комп’ютерні технології дуже часто псуються. Це може призвести як до простою, так і до втрати фінансів. 

Сумські аутсорсери

Одна з українських аутсорсингових компаній з офісом у Сумах та 90 місцевих спеціалістів – це “Custom PC Software”. Компанія спеціалізується на великих корпоративних проєктах у сферах машинного навчання, обробки та аналізу даних, високонавантажених вебсистем, кросплатформних мобільних додатків та десктопних додатків.

Іншими словами, це не просто компанія з розробки програмного забезпечення на замовлення. У компанії працюють висококваліфіковані інженери з розробки програмного забезпечення, забезпечення якості, менеджери проєктів, дизайнери, бізнес-аналітики та фахівці з DevOps. З моменту свого заснування у 2005 році вона співпрацює з численними європейськими та американськими клієнтами.

Компанія бачить свою місію у формуванні інтелектуального майбутнього людства шляхом впровадження креативних та ефективних рішень.

Більшість співробітників “Custom PC Software” працюють у затишних офісах у Сумах. Компанія має кілька дочірніх підприємств у відомих українських ІТ-центрах – Києві та Львові.

Сумщина має ще одну перевагу для роботи таких підприємств. Мова про високоякісні технічні навчальні заклади, що готують випускників з хорошою математичною підготовкою й дуже високомотивованих. Вони готові докласти максимум зусиль для дотримання термінів та бюджету, а також мають достатній рівень знання англійської мови серед розробників програмного забезпечення.

Які проблеми вирішують сумські аутсорсингові компанії?

Під час повномасштабного вторгнення команда “Сustom pc software” розробила мобільну систему аварійного живлення для побутових пристроїв на основі сонячних панелей та звичайних автомобільних акумуляторів. Номінальна потужність навантаження – 500 Вт (тобто достатньо для живлення п’яти терміналів Starlink одночасно). Максимальна потужність сонячних панелей – 540 Вт. Вихідна напруга – 220 В, апроксимована синусоіда (електронасоси не працюють). Для накопичення енергії використовуються звичайні автомобільні акумулятори (продаються окремо). Для продовження терміну служби акумуляторів система підтримує паралельне з’єднання. До комплекту входять дві сонячні панелі “Risen” по 270 Вт кожна, контролер MPPT і інвертор (перетворювач напруги) 12 В на 220 В, для зарядки батарей і живлення інвертора. Крім того, компанія вирішила надати їх безкоштовно тим, хто дійсно їх потребує в період воєнного стану в Україні.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.