Понеділок, 17 Червня, 2024

Історія одного успіху: як програміст з Сум підкорив світовий IT-ринок

Сфера IT з кожним роком стає все престижніше і привабливіше. Молодим спеціалістам хочеться переймати досвід попередників та створювати власні компанії, що можуть скласти конкуренцію світовим лідерам ринку. Сумчани не просто не відстають у цьому питанні, а можуть похвалитися не аби якими досягненнями. Більше на сайті sumy-future.

З чого все починалось

Роман Паращенко з Сум у 2009 році відкрив IT-компанію у Берліні. У рідному місті він навчався у профільному місцевому виші, а потім працював на держпідприємстві на посаді програміста-розробника. Потім була співпраця з міжнародною компанією, яка займалася програмним забезпеченням, де він пропрацював майже рік, виїздив за кордон. За свою кар’єру Роман встиг попрацювати у Сумах, в Києві, в Берліні, але «осів» у Німеччині, звідки і почалась історія його власної компанії StrongSD.

 У 2009 році Роман організував власне агентство на oDesk, яке з часом стало компанією Strong QA Ltd. Його основним видом діяльності було автоматизоване тестування web та мобільних додатків і  Software Testing. Потім компанія змінила назву та стала називатися StrongSD, а також значно розширила сферу послуг.

Так, корпорація займається:

  • розробкою програмного забезпечення;
  • бізнес-аналітикою;
  • управлінням проєктами;
  • UI/UX;
  • автоматизацією тестування;
  • інфраструктурним менеджментом;
  • проводить навчання спеціалістів.

Все заради зручності

Компанія StrongSD має офіси у Берліні, Крокові та Львові. За час свого існування компанія  реалізувала сотні успішних проєктів. Серед них – розробка додатків міжнародного рівня:

TALENDO – платформа по підбору персоналу, що допомагає роботодавцям з відкритими  вакансіями знаходити кандидатів на посади.                  

QA2GO – мобільний застосунок, що допомагає легко та просто підготуватися до спеціальної  міжнародної  сертифікації для програмістів та тестувальників STQB а прокачати свої знання та навички. Ідея запуску додатка народилася в кінці 2015 року. Воно було покликане спростити підготовку до тестування тих, у кого обмаль часу і немає можливості відвідувати спеціальні курси. На розробку застосунку знадобилося цілих чотири місяці.    

MUUCHIT – це зручний маркетплейс для тих, хто займається івентами та організовує події.  Платформа покликана підтримати некомерційний локальний бізнес та індивідуальних підприємців, які пропонують приміщення та елементи декору чи навіть пакет послуг для проведення подій.    

SPACEWOLFF – це маркетплейс, що допомагає знайти одне одного рекламодавцям та власникам рекламних площ.

DOCREVIEWERS – це платформа для рецензентів, юридичних фірм та агентств з перевірки документів. Зручність розробки полягає в тому, що на платформі можна управляти єдиним проєктом всім його учасникам.    

READINGWISE – це інтерактивна шкільна платформа, що допомагає розвивати навички читання у дітей. Чотири рівні-модулі розроблені для різного рівня складності.

JOIN – це програмне забезпечення №1 у Європі, за допомогою якого можна знайти спеціалістів для малого та середнього бізнесу. Так, платформа дозволяє розмістити відкриту вакансію більш ніж на 100 сайтах з пошуку роботи і зекономити час та зусилля роботодавця.   

MIRA – це кадрова платформа у сфері охорони здоров’я, яка працює в реальному часі. З її допомогою можна знайти потрібного медичного працівника, який зможе надати кваліфіковану допомогу, а також керувати графіком медперсоналу.               

HYPHE – це біржа–брокер на ринку цифрової валюти, включаючи криптовалюту, орієнтована як фінансові установи, так на брокерів та трейдерів, а також роздрібні торгові платформи.

HYPHE допомагає фінансовим установам без зайвих витрат і комісії, а також ризикованих операцій, пов’язаних з обміном цифрової валюти здійснювати потрібні операції.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.