Понеділок, 17 Червня, 2024

Чому може боліти голова від кальяну

Кальян – це не лише давня традиція, а й одна з найпопулярніших розваг у сучасному світі. Кафе та лаунж-бари, затишні квартири і навіть пляжі – скрізь можна зустріти кальяни, що випромінюють хмари ароматного диму. Але що робити, якщо після приємної сесії з кальяном з’являється неприємне відчуття як головний біль?

Не варто одразу панікувати, а треба розібратися у причинах, щоб у майбутньому такого уникнути. Як правило, причина криється в кальяні та в тому, як саме його курили. І починати пошук причини варто з того, де та коли вибрали купити тютюн, аж до способу вдихання ароматного диму.

Основні причини головного болю

Якщо після куріння кальяну відчуваються неприємні симптоми, які подекуди схожі на легку застуду, то справа може бути під впливом нікотину з тютюну на організм. Називається така “хвороба” кальянним похміллям. Основними причинами можуть бути зневоднення, куріння на порожній шлунок, використання неякісного тютюну, передозування нікотином або куріння занадто міцного тютюну, а також швидке та глибоке вдихання диму.

Зневоднення є великою проблемою, тим паче при курінні кальяну. До того вже, кальян часто поєднують із алкоголем, який посилює ситуацію. Виправити ситуацію може склянка чистої води. Не забувайте час від часу пити чисту воду і продовжувати насолоджуватися ароматним димом.

Куріння на порожній шлунок теж не приведе ні до чого доброго. Від такого способу куріння може почати паморочитися в голові, виникати відчуття нудоти і боліти голова. Саме тому кальян приємно курити з легкими закусками, у тому числі фруктовими тарілками.

Передозування нікотином або куріння надто міцного тютюну. Така проблема найчастіше зустрічається у новачків. Занадто велика кількість нікотину для непідготовленого до такого організму може погано позначитися і виражатися в ряді неприємних симптомів, серед яких і головний біль.

Занадто швидке глибоке вдихання диму не дасть насолодитися ароматом та відчути всю дозу нікотину у тютюні. І це може призвести до швидкого нікотинового насичення, запаморочення, нудоти та головного болю.

Також часто проблемою є і відсутність циркуляції повітря в приміщенні. При курінні кальяну активно тліють вугілля та виділяють чадний газ. Він не має кольору та запаху, але надає токсичну дію на організм людини. Тому майстри кальяну рекомендують курити в приміщенні, що добре провітрюється, або там, де добре налаштована система вентиляції.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.