Понеділок, 17 Червня, 2024

Аварійні контактні опори в Сумах

У Сумах близько трьохсот аварійних контактних опор. Активісти б’ють на сполох: вони у будь-який момент можуть обвалитися на голови людей. Як реагує влада та чи збираються проблему вирішувати, знають наші журналісти. Далі на sumy-future.

У Сумах стовп, який сам став жертвою ДТП, у нього в’їхала автівка, тепер загрожує іншим учасникам дорожнього руху. Він у будь-який момент може впасти на інші автомобілі та пішоходів. Як видно, тримається він на самому лише чесному слові. Однак у владі говорять, що проблему знають і найближчим часом обіцяє її вирішити. Про це нам повідомила Любов Клюєва – головний енергетик КП «Електроавтотранс» у Сумах. Жінка говорить:

«З 10 жoвтня пoточного рoку фахівці енергослужби підприємства вже замінили 700 м контактногo прoводу МФ – 85м.кв. у центральній частині міста. Рoбота ведеться у нічний час, пoчинаємо oпівночі та маємо встигнути oо виїзду трoлейбусів на лінію. Погoдні умoви сприяють, а тoму плануємo завершити часткoву заміну кoнтактного прoводу на ділянці Пoкровська площа – універмаг «Київ» дo кінця поточного тижня».

Всього ж у місті близько 300 аварійних опор. Постраждали вони при різних обставинах. Одні постраждали в результаті ДТП, інші постраждали від перевантаження лініями електропередач, більшість – вже просто віджили свій вік. Громадські активісти б’ють на сполох. Володимир Дворниченко каже: влада міста проблеми не помічає у той час, коли опори скоро масово будуть падати на голови людей. Громадський активіст говорить:

«залізобетонні опори ці в доволі сльозливому стані. Протягом років бездіяльності з боки влади вони прийшли в повну непридатність, тому, навіть від сильних поривів вітру вони можуть просто складатися як картковий будиночок».

То ж сумчанам, поки можновладці будуть вирішувати проблему, можемо порадити лише бути уважними: дивитися під ноги та нагору.

Втім, у «Електроавтотрансі» кажуть, наразі займаються створенням сайту, де всі пошкоджені контактні опори можна буде позначити на онлайн-карті, аби повністю розуміти масштаб проблеми за для її вирішення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.