Понеділок, 17 Червня, 2024

У житловому будинку в Сумах дірява покрівля

У житловому будинку у Сумах дірявий дах, а в квартирах мешканців тече вода по стелі та стінах. Люди звернулися до ЖЕКу за допомогою, але там кажуть, що грошей немає.  Далі розкаже журналіст нашого сайту sumy-future.com.ua.

Дірява покрівля на вул. Ярослава Мудрого 

Пенсіонерка Раїса Петрівна в таких жахливих умовах живе уже рік у будинку номер сімдесят по вул. Ярослава Мудрого в Сумах. Через дірявий дах вимушена кожен день розставляти тазки, аби не затопити нижні поверхи, але це допомагає дуже погано. Раїса Григорівна – мешкає у будинку з дірявою покрівлею, говорить: «Беру тази, ставлю їх по всій хаті, коли дощ. Бо коли дощ, то тече звідусіль, все мокре: стіни, шафи, навіть на постіль і ту тече, що вона вся мокра. Жити неможливо в таких умовах».

А от її сусідка Антоніна Сергіївна дощ бачить не лише на вулиці, він у неї і у квартирі йде і ця метафора зовсім не радує жінку, бо вона вимушена жити в таких умовах. Антоніна Сергіївна – мешкає у будинку з дірявою покрівлею, говорить: «Ось вчора був дощ, текло по всім стінам, навіть не знала за що хапатися в першу чергу. Я вже цього річ і обої переклеїла, бо ті прийшли в негодність. Думала, що відремонтують нам покрівлю, але ніхто нічого не робив. Зараз вже ці обої прийшли в негодність, а якщо наприклад вода затече в розетку, то що робити? Це ж буде пожежа і весь дом може згоріти зовсім. Це суцільний жах».

Ситуація по будинку

У цьому будинку живе близько двохсот людей. Більшість – пенсіонери, або молоді родини з маленькими дітьми. За квартиру мешканці завжди платять регулярно, боргів не мають. Проблеми з дахом будинку почалися ще навесні минулого року, тоді потужна буря стала причиною пошкодження рубироїду, який вкривав кілька під’їздів. Саме тоді, як і тепер,  за допомогою люди вимушені були звернутися до ЖЕКу. Але там відповідь була коротка: грошей немає. Юрій Тарасович – мешкає у будинку з дірявою покрівлею, говорить: «Ми писали скарги і верталися до ЖЕКу, вони руки розводять і говорять: ми нічого не можемо зробити з цією проблемою, бо у ЖЕКа немає грошей. А куди вони діваються, ці гроші? Якщо ми платимо регулярно, у нас по будинку боргів немає зовсім, куди йдуть наші гроші?»

D:\рабочий стол\МістоОнлайн\грудень 2021\unnamed.jpg

Що говорять в керуючій компанії

Після нашого дзвінка до керуючої компанії, там людям пообіцяли допомогти. Але, кажуть, треба чекати, бо зараз сезон дощів, то в таких умовах неможливо виконувати ремонтні роботи з покрівлею. Юлія Бойко – представниця керуючої компанії, говорить: «Ми почнемо ремонтні роботи в цьому будинку десь у квітні місяці, не раніше. Зараз дощі йдуть кожен день, то неможливо буде виконати ремонт покрівлі, як би нам цього не хотілося. Як тільки з’явиться можливість, одразу приступимо».

Але чекати люди вже втомилися.  Вже рік чують самі лише обіцянки, а о справ не доходить. Від ЖЕКу чують сами лише виправдання.  Відтак, говорять, якщо найближчим часом ситуація не вирішиться, звертатимуться до правоохоронних органів, а також обіцяють влаштувати мітинг під стінами міської ради. Щоб хоча б керівництво місто звернуло на них увагу, якщо комунальникам до проблем людей немає справи.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.