Понеділок, 17 Червня, 2024

Гігантська калюжа у Сумах не висихає роками

Гігантська калюжа у Сумах. Прямо посеред дороги вже кілька років сумчани спостерігають справжнісіньке озеро, яке навіть не кожна автіка ризикне «перепливати», не говорячи вже про пішоходів. Страждають від такого і місцеві мешканці і випадкові перехожі. Журналіст нашого сайту вивчав ситуацію sumy-future.

У Сумах утворилася велетенська калюжа

Вже кілька років поспіль з наближенням тепла у Сумах прямо поміж будинків на дорозі утворюється справжнє озеро, лише риба в ньому не водиться. Долати його наважуються одиниці. Більшість машин розвертаються і шукають об’їзду. Дорога тут розбита вщент давно, нагадує скоріше кратери як на Місяці. Страждають від такого стану речей як автомобілісти, які вимушені шукати об`їзд, так і люди, які кожен день долають це диво міського пейзажу. Алла Олександрівна – місцева мешканка, говорить:

«Коли тут живеш, то дуже незручно. Це ви приїздите сюди дивитися на цю екзотику, а ми тут щодня шукаємо як перейти цю гігантську калюжу».

Михайло Володимирович – автомобіліст і місцевий мешканець, жаліється:

«Дуже недобре виходить. Дорога тут об’єднує один мікрорайон з іншим, але нею неможливо проїхати, особливо восени і взимку. Я вам як водій скажу, що жоден свідомий автомобіліст не ризикне перепливати це озеро! Бо машина може застрягти тут і спричинити дуже багато проблем».

Місцеві мешканці борються за дорогу

Найбільше страждають жителі прилеглих до цього шматку дороги приватних будинків. Адже автівки, почасти, об’їжджаючи калюжу, їдуть прямо під вікнами, розбиваючи тротуар. Люди борються з чиновниками вже не перший рік, але результат, говорять, нульовий. Можновладці, мовляв, цією дорогою не користуються, тому і на проблеми людей їм байдуже,говорять місцеві. Лариса – мешкає поряд з гігантською калюжею, розповідає:

«Цю дорогу до половини зробили і кинули. І от уже кілька років вона в такому стані і є. Всі машини об’їжджають її і їдуть прямо в нас під вікнами, ми вже перекрили біля своїх будинків, бо водіїв розуміємо, але ви нас також зрозумійте: весь пил та бруд летить через вікна в квартиру дихати неможливо!».

Чиновники обіцяють виправити ситуацію

Ми запитали у комунальників, коли цю проблему вирішать. Вони говорять, проблема тут у відсутності ливневої каналізації, яку має вже цьогоріч зробити департамент інфраструктури міста.Саме через це і не могли раніше заасфальтувати цю яму. Чому ж так довго тягнули? Бо грошей, мовляв, раніше не було. А от тепер нарешті знайшли фінансування. Тепер обіцяють виправитися і дорогу полагодити. Віталій Шилов – начальник управління капітального будівництва Сум, говорить:

«Після того, як департамент інфраструктури міста Суми закінчить будувати ливневу каналізацію, то ми зможемо приступити до робіт і заасфальтувати цю яму. В цьому році вже зможемо зробити тут повністю дорогу і об’єднати нормально два мікрорайони. Для місцевих мешканців це буде дуже гарна новина».

D:\рабочий стол\МістоОнлайн\2021\os_citat.jpg

Відтак, ми проконтролюємо ситуацію. Заодно і перевіримо, наскільки можна вірити обіцянкам чиновників у Сумах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.