Понеділок, 17 Червня, 2024

Компанія “EPAM Systems” у місті Суми: початок співробітництва покладено

“EPAM Systems” – ІТ-компанія з США, яка розробляє програмне забезпечення. Ще в компанії надають консалтингові послуги. Основний офіс фірми знаходиться у Ньютауні. Крім того, ще у двадцяти п’яти країнах світу відкриті її офіси. Україна не стала виключенням. Про те, як Сумський державний університет збирається співпрацювати з всесвітньо відомою IT-компанією, читайте на sumy-future.com.ua.

Історія створення

Засновниками фірми були Аркадій Добкін та Леонід Рознер. Створили вони її в Принстоні на початку 90-х. Однокурсники до того працювали в “SAP AG”. Назва є абревіатурою й розшифровується як “Ефективне програмування для Америки”. На початку компанія працювала лише в США та Білорусі, а тому й офіси були відкриті лише там. Через певний час з’явились Європейські офіси. Спочатку в Угорщині, пізніше Великобританії та Німеччині. Крім того, фірма почала обслуговувати клієнтів й “взяла під своє крило” Польщу, Швецію, Швейцарію, Болгарію та Білорусь. Були відкриті філіали фірми в таких українських містах, як Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Херсон, Чернівці, Хмельницький, Ужгород, Вінниця та інші.

“EPAM Systems” розробляє цифрові платформи, продукти, комплексні проєкти та програмні рішення. Завдячуючи багаторічному технічному досвіду у таких сферах, як консалтинг, дизайн та інноваційні стратегії, “EPAM” плідно працює з замовниками. Вона створює інноваційні рішення, які зі складних бізнес-завдань перетворюються й стають реальними можливостями. 

Команда експертів “EPAM” базується в США, при тому компанія обслуговує клієнтів у більш ніж тридцяти п’яти країнах по всьому світу. В 2019 та 2020 роках “EPAM” стала беззаперечним лідером в галузі IT-послуг, увійшовши до сотні найбільш швидко зростаючих IT-фірм за версією “Fortune”.

Відвідини Сум

Представники “EPAM Systems” відвідали Суми, завітавши до головної кузні IT-спеціалістів у місті – СумДУ. Тут була підписана угода про співробітництво сторін. Окрім взаємовигідного партнерства у сфері IT-технологій, вона передбачає, зокрема, провести спільні наукові дослідження. Крім того, реалізацію освітніх проєктів та впровадження інноваційної освітньої практики. Все це допоможе підвищити рівень знань студентів, підготувати й покращити кваліфікацію фахівців і науково-педагогічного колективу. Також планується запровадити нові дослідно-конструкторські роботи, в тому числі з програмним забезпеченням. Ну і звичайно будуть проведені спільні публічні заходи.

Початок великого співробітництва

Враховуючи невпинний розквіт IT-індустрії, співпраця з надпотужною фірмою має неабиякий потенціал і однозначно посприяє підвищенню якості освіти вихованців Сумського національного університету. Крім того, “ERAM” надає широкий спектр високотехнологічного ІТ-обладнання й продуктів, які призначені для управління високого рівня.

Сумський державний університет, своєю чергою, володіє великим досвідом успішної роботи з ведучими національними та закордонними ІТ-підприємствами. Крім того, в університеті створено достатньо, як ресурсних, так і навчальних центрів для партнерів.

Тому компанія “EPAM Systems” зацікавлена у співробітництві з СумДУ, який посідає високі місця у міжнародному та національному рейтингу і пропонує високоякісну освіту. Адже це глобальна компанія, яка працює на українському ринку понад п’ятнадцяти років. Останні десять років інвестує гроші та час у підготовку досвідчених спеціалістів. У 2021 році більш ніж тисяча випускників вишу, інженерних спеціальностей, змогли розвивати свої навички в “ERAM”. Раніше підприємство було сконцентроване в містах, де розташовані її офіси, але тепер працюючи разом з освітою, знаходяться нові інтереси без будь-яких обмежень. Компанія збільшує кількість своїх представництв на українських теренах, і перспективним кроком у цьому розвитку є робота з Сумським державним університетом. Вона ж може стати першим кроком до відкриття офісу в Сумах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.