Понеділок, 17 Червня, 2024

Від США до Африки: як сумська ІТ-аутсорсингова компанія підкорює світ

Треба сказати, що ІТ-аутсорсинг – явище поширене і затребуване. Воно користується не аби яким попитом як у стартапів, так і у стабільних компаній. Більше на сайті sumy-future.

Що таке аутосорсинг в ІТ

Що таке аутсорсинг в ІТ

ІТ-аутсорсинг – це часткова або повна передача функцій та повноважень, що пов’язані з інформаційними технологіями, спеціалізованій компанії. Таке делегування професіоналам дуже зручне і має ряд переваг. 

По-перше, ІТ-аутсорсинг економить час та гроші замовника. По-друге, допомагає налагодити процеси всередині компанії, залучаючи для цього завдання кваліфікованих фахівців. 

Підтримка та супровід усього спектра завдань від техобслуговування до налаштування безпеки та віртуалізації допомагає створити та адмініструвати максимально якісний продукт.

ІТ-аутсорсинг допомагає розвантажити штатних працівників та частково або повністю делегувати завдання фахівцям своєї справи.

Надання подібних послуг зможе знадобитися як стартапам, так і компаніям на етапі зростання і стабільним організаціям.

Співпраця з ІТ-аутсорсинговою компанією і делегування їй частини повноважень у більшості випадків здатна зменшити витрати  організації і підвищити якість наданих послуг.                            

Сумський аутсорсинг починає і виграє 

Слід зауважити, що більшість ІТ-компаній з Сум спрямовані саме на аутсорсинг. Вони орієнтовані на міжнародні проєкти, але не забувають і про рідне місто.

Brocoders — це аутсорсингова компанія з Сум, яка займається  розробкою програмного забезпечення та консалтингу. Більшість проєктів, з якими працює компанія, — це стартапи, які допомагають розв’язувати різноманітні питання бізнесу у різних сферах.                       

Brocoders співпрацює з клієнтами від США до Австралії, адже географія їх проєктів дуже широка. Це, в першу чергу, спільнота професіоналів. Засновники компанії – Андрій Конопленко та Родіон Сальник.

Так, у компанії працює 87 топспеціалістів, а за 8 років існування вона встигла втілити у життя більше 85-ти проєктів. 

Слід зауважити, що компанія розробляла також корисні платформи для рідного міста, покликані значно спростити містянам життя. 

Серед міжнародних проєктів Brocoders: 

Heypractice – інтерактивна навчальна платформа на основі штучного інтелекту (ШІ) для продажів та маркетингу.

Everypig – платформа на основі ШІ для господарств, що розводять свиней, свиноферм та ветеринарів. З її допомогою можна попередити та спрогнозувати хвороби тварин і, таким чином, мінімізувати фінансові ризики.

Condogenie – інтерактивна платформа в режимі реального часу, що допомагає комунікувати мешканцям квартир та обслуговуючими компаніям.

Areabatler – це німецький стартап, який пропонує цифрові рішення  у сфері нерухомості. За допомогою платформи можна привабити  потенційних покупців і підібрати для них нерухомість, згідно з аналізом запитів, зокрема, місцеперебування. Цільові клієнти: брокери, консультанти з нерухомості, будівельні компанії, а також власники квартир та будинків.

Appetini – це локальний застосунок для рідного міста компанії. Один з «батьків» Brocoders, Родіон Сальник, вирішив розробити багатофункціональний додаток, де будуть зібрані всі гравці ринку служби доставки готової їжі. Це сталося ще у 2016 році. Перша версія інтерфейсу сайту з можливістю замовлення обідів була зроблена за 3 дні. На жаль, на даний момент проєкт призупинено і він чекає свого зіркового часу. У будь-якому разі, це був гарний повчальний досвід для компанії.

Gokada – цікавий кейс, розроблений для замовників з Нігерії. Його реалізація відбулася у 2018 році.  Це транспортний застосунок, за допомогою якого жителі Лагосу могли дістати на легковому мотоциклі з водієм до місця призначення. 

Таким чином можна було швидко приїхати з точки А в точку В навіть в години пік. Така служба стала користуватися не аби яким попитом в місцевого населення, і за перші пів року кількість замовлень збільшилась у 2,5 раза. Примітно, що через деякий час влада заборонила пересування з пасажирами на легкових мотоциклах, а Gokada довелось перекваліфікуватися у службу доставки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.