Понеділок, 17 Червня, 2024

Як ІТ-компанія з Сум гучно заявила про себе на весь світ

ІТ-аутсорсинг – це справжня «чарівна паличка» для компаній та організацій, які вирішили частково або повністю делегувати завдання професіоналам. Така стратегія значно економить час та гроші і позбавляє необхідності утримувати на постійній основі штат програмістів, тестувальників, розробників та системних адміністраторів.

То ж не дивно, що більшість сумських ІТ- компаній займається аутсорсингом і співпрацюють з усім світом. Так кому ж в Сумах можна сміливо передати частину повноважень? Більше на сайті sumy-future.

Сумські ІТ-професіонали

Сильний гравець на ринку сумського ІТ-аутсорсингу – Unilime. Це група компаній, яка поєднує багаторічний досвід у розробці програмного забезпечення, веб- і графічному та продакт-дизайні. 

Основні послуги Unilime Group:

  • веб-розробка;
  • веб-дизайн;
  • мобільна розробка;
  • партнерський маркетинг;
  • DevOps;
  • QA і тестування;
  • управління проєктами.

Ця сумська компанія працює на ринку більше 10 років, в її штаті близько 60 фахівців, а на рахунку більше 600 реалізованих проєктів. Unilime починала як бутікова компанія з дизайну та веб-розробки, але з часом розширила свої функції та пакет послуг, а її клієнтами стали замовники зі США та Європи.

Від ідеї до втілення

Серед гучних та успішних проєктів сумської компанії:

Strataplan – динамічна платформа, яка пропонує сучасне рішення для бізнесу, а саме для маркетингового планування, і покликана спростити повсякденну діяльність маркетолога. Так, спеціаліст може створювати та коригувати різнопланові маркетингові кампанії,  контролювати бюджет і ефективність. На розробку платформи пішло 3,5 місяці.

Runnerclick – платформа, яка стане у нагоді спортсменам. Тут можна знайти поради для початківців та професіоналів,  огляди спортивних товарів на ринку, опанувати  різні техніки бігу та підібрати спортивне харчування. На розробку цього продукту у спеціалістів компанії пішло чотири місяці.

Happy Maps — це сервіс для справжніх романтиків. За його допомогою можна створити персональну художню друковану карту вашого особливого місця, де ви вперше закохалися, і увіковічити цей момент у предметі домашнього декору. Клієнт за кілька простих кроків може самостійно створити постер зі своєю особливою точкою на карті з цікавим дизайном та кольоровими рішеннями. На розробку сервісу у компанії пішло п’ять місяців.

Pakaloopa — яскравий застосунок, який допомагає батькам увіковічити смішні «перли», які говорили їхні діти в період від року до п’яти. Додаток також допоможе фіксувати прогрес дитини, яка тільки-но вчиться розмовляти – від першого слова до декламування віршів. На роботу над застосунком пішло 5 місяців.

Garage Gym Builder — веб-сайт, який надає вичерпну інформацію про всі продукти, пов’язані з тренажерними залами, для тих, хто обладнав його вдома.  Тут можна знайти спортивне обладнання, добавки, одяг і аксесуари. Крім того, на Garage Gym Builder можна прочитати щоденні незалежні огляди продуктів, тематичні статті в блогах та ін. На розробку сайту у компанії пішло два місяці.

DogGear — це веб-сайт спільноти кінологів і любителів, які ретельно тестують продукти, пов’язані зі здоров’ям, безпекою та дресируванням домашніх тварин. На роботу над ресурсом у Unilime пішло два місяці.

MyPetNeedsThat — ще один сайт для любителів тварин.  Це безкоштовний ресурс для власників домашніх тварин. Мета спільноти — допомогти любителям братів наших менших краще піклуватися про своїх улюбленців, публікуючи останні новини щодо догляду за ними та поради щодо купівлі товарів для тварин. Експерти, зоотренери та ветеринари діляться порадами як покращити самопочуття домашніх улюбленців.

Також серед клієнтів Unilime австрійська стоматологічна клініка, український дизайнер Юлія Магдич, плаття-вишиванки якої носять світові зірки, юридична нью-йоркська фірма Karp & Langerman та інші.

Окремо слід додати, що з початку повномасштабного вторгнення сумчани з Unilime активно допомагають своїм співвітчизникам. Команда Unilime Group долучається до різних ініціатив та волонтерських проєктів, які допомагають Україні та українцям у ці важкі часи.

Сумчани працювали над розробкою державних порталів гуманітарної допомоги, сайту для переміщення виробництва, спрямування прибутку на потреби Збройних сил України та гуманітарної допомоги.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.