Понеділок, 17 Червня, 2024

Я в ІТ-ішники піду, хай мене навчать!

Ще на початку тисячоліття всі виші країни були переповнені охочими стати економістами і юристами. Це були ледь не найпривабливіші й найпрестижніші професії, володіючи якими й доклавши хоча б крихту старання людина могла бути певна за своє безбідне життя. Сьогодні ситуація дещо змінилася й батьки абсолютно не проти, щоб їхні діти ставали IT-спеціалістами, програмістами, кіберзахисниками, опановуючи й інші не дуже зрозумілі професії. Тому що, батьки знають, якщо сьогодні дитина володіє такою, можна бути певним за безбідне майбутнє свого нащадка. Про те, де в Сумах діти можуть отримати IT освіту читайте на sumy-future.com.ua.

Курси, школи, гуртки

Послуги з долучення дітей до ІТ в основному надають мережеві ІТ-школи чи ІТ-курси, є академії й комп’ютерні гуртки.

Мережеві школи або курси це платне задоволення. Вони чесно одразу про це говорять. Але при тому, звертають увагу на те, що їхнє навчання обійдеться вам у рази дешевше ніж навчання в академіях. За місяць навчання в одній із таких шкіл у Сумах хочуть 1650 грн. Відповідно за два роки це буде коштувати 39 600 грн. І як альтернатива плата за навчання у академії буде 2,5 тис. грн на місяць, за два роки 60 тис., а за п’ять років так усі 150 тис. грн.

Як й чому навчають?

Чому навчають у таких школах? Вибір досить великий, тут тобі й програмінг, й дизайн, 3D-графіка, кіберзахист, відеопродакшн тощо. Причому вам чітко пояснюють, чому дитина має вивчати якщо не всі напрямки ІТ, то майже всі. Річ у тім, що сьогодні цінуються універсальні спеціалісти, а вільна адаптивність до різних сфер ІТ, роботодавцями лише вітається. 

В таких школах зазвичай є два види навчання – онлайн чи наживо. Причому онлайн заняття завжди можуть перевірити ті хто за них сплачує, тобто батьки, й відповідно можуть все оцінити. До слова про ціни, тут завжди є місце акціям, якщо втрапити на таку, то можна непогано зекономити.  

Але є курси де у пріоритеті навчання наживо. Формуються групи по 10-15 осіб і діти спілкуючись займаються тим чи іншим напрямком ІТ освіти. Вони до слова мало чим відрізняються. В кінці навчання випускник отримує сертифікат, який підтверджує, що ваша дитина прослухала курс. 

Віддаючи дитину на ІТ-курси батьки повинні пам’ятати, що з вашої дитини так одразу не зроблять гуру інформатики чи програмування. Навіть мети такої немає, суть в іншому. 

Робот власними руками

Але що дійсно отримає ваша дитина після таких курсів, так це чітке розуміння чи подобається їй ІТ та, чи захоче вона надалі пов’язувати своє життя з цією професією. Крім того, дитина навчиться виконувати дуже багато нескладних завдань з допомогою свого гаджета, навчиться мислити системно або ж ще говорять алгоритмічно. Отримає купу комп’ютерних знань які зможе застосувати як у своєму дитячому житті, так і у дорослому. 

До того ж дитина навчиться безпечно працювати в інтернеті, обробляти велику кількість інформації. Хіба це не важливо! В залежності від того, чому навчають в ІТ-школі вона досить швидко і просто може опанувати навички роботи з графічними дизайнерами, зможе навчитися збирати й управляти віртуальним роботом. Ваш нащадок вмітиме розв’язувати логічні задачі, створювати анімаційні ролики й деякі програми. 

Декілька слів про комп’ютерні гуртки. Тут акцент, зазвичай, робиться на практичні заняття. На них збирають справжніх роботів. Тут навчають це робити на основі відомих дітям з дитинства конструкторів типу LEGO. Тому в цих гуртках більше граються, але менше навчаються. В такі гуртки діти можуть потрапити з 4 років. В деяких, навчання безоплатне, в деяких, плата символічна. 

Як знайти такі курси чи гуртки в Сумах? Та дуже просто, вводите запит у пошуковик й отримаєте безліч пропозицій, а тому Google вам у допомогу. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.