Четвер, 23 Травня, 2024

Які IT-компанії можна зустріти на Сумському ринку 

Будь-яка ІТ-компанія може досягти успіху на ІТ-ринку в Сумах. Тут можна зустріти підприємства з місцевою реєстрацією. Всеукраїнські фірми теж не є рідкістю. Звичайно, не обійшлося без IT-бізнесу іноземного походження.І такі фірми вже давно працюють в Україні та Сумах. Щоб дізнатися, які послуги пропонують ці компанії та чим вони відрізняються, читайте на sumy-future.com.ua.

Сумські IT-компанії

“Ісландія Україна” – це організація, яка допомагає компаніям будувати стійкі системи управління за допомогою програмних продуктів.

Персонал “Ісландії України” складається з висококваліфікованих спеціалістів, компетенція яких  підтверджена, не лише відповідними сертифікатами, але й досвідом роботи та відгуками клієнтів. Тут володіють технологіями для автоматизації бізнес-процесів компаній будь-якого розміру, незалежно від того, чи є вони приватними підприємцями, чи холдингами. Співробітники  “Ісландія Україна” компетентні на всіх етапах впровадження і можуть виконати весь цикл робіт, включаючи консалтинг, навчання, продаж, супровід (технічну підтримку) і модифікацію програмного забезпечення.

Маючи 12-річний досвід роботи на ринку програмного забезпечення, тут вони зарекомендували себе як відповідальний і надійний партнер для компаній різних галузей.

“Ісландія Україна” характеризується тим, що її успіх визначається успіхом клієнтів. Чим вищі результати клієнтської компанії, тим вища її цінність. Тому в “Ісландія Україна” зацікавлені в тому, щоб бізнес-клієнтів працював максимально ефективно, а програмні продукти, які були впроваджені, повністю відповідали вимогам.

Програмне забезпечення “BAS” займає достойне місце серед програмних продуктів, які тут пропонують. З кожним роком все більше компаній купують цю програму для створення ефективних систем управління та обліку.

Український аутсорсинг у Сумах

“Brocoders” – українська аутсорсингова компанія. В її офісі в Сумах працюють 37 спеціалістів.

Компанія розробляє веб- та мобільні додатки для клієнтів у США та Західній Європі. “Brocoders” спеціалізується на створенні проєктів для всіх сфер сучасного бізнесу. Спеціалізація: охорона здоров’я, страхування, освіта, маркетплейси, SAAS-системи та CRM-системи.

Не забувають у компанії й про початківців. Їм пропонують оплачуване стажування та подальше працевлаштування. “Brocoders” регулярно організовує курси з програмування та управління проєктами, найкращі випускники яких стають співробітниками компанії. Крім того, компанія працевлаштовує студентів на умовах гнучкого графіка. “Brokoders” призначає всім кандидатам тестове завдання, яке залишається у портфоліо молодих програмістів. Кожен претендент отримує коментарі від експертів компанії, які допомагають йому виконати це тестове завдання.

Американці у Сумах

“AMC Bridge” – аутсорсингова компанія з США. Вона налічує 30 спеціалістів у Сумах. Водночас в українському офісі працюють понад 360 співробітників.

Підприємство розробляє рішення для систем автоматизованого проєктування, інжинірингу та виробництва. Систем управління даними про продукцію та життєвим циклом продукції. Компанія співпрацює з відомими світовими підприємствами. Серед них Autodesk, DS SOLIDWORKS, Microsoft, PTC і Siemens.

У своїй діяльності застосовує 2D та 3D графіку, високопродуктивні та паралельні обчислення, математичне моделювання, аналітичну геометрію, а також системи керування інженерними даними для промислового оснащення та інженерних споруд.

Компанія співпрацює з Сумським державним університетом. Початківці вишу, а також студенти технічних спеціальностей запрошуються на стажування та роботу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.