Понеділок, 17 Червня, 2024

Проблеми маршруток в Сумах

Через зношеність автопарку маршруток в Сумах, ними користуватися небезпечно. Все частіше містяни обирають альтернативні види транспорту, аби не наражати себе та близьких на небезпеку. Більше про стан маршруток в місті розкаже кореспондент нашого сайту sumy-future.

Маршрутки, які небезпечні для людей

Маршрутки у Сумах безліч разів  потрапляли під приціл камер саме через те, що наражали на небезпеку життя людей. У однієї на ходу відпали задні колеса. На щастя, ніхто з людей не постраждав. Але це лише «квіточки». З транспортом в місті постійно трапляються різні жахи. Два роки тому одна така Рута вщент згоріла, на щастя обійшлося без жертв. Ще одного маршрутчика правоохоронці спіймали коли той якраз приймав наркотики. В іншому випадку, прямо на очах у копів така сама Рута ледь не збила маму з дитиною. Ми запитали людей про стан маршруток, містяни обурені, говорять, що дуже небезпечно ними користуватися. Наталія Симоненко – сумчанка, говорить:

«Маршрутки всі брудні, поломаних дуже багато, вони нікуди не годяться. Я своїй дитині забороняю ними користуватися, бо це дуже небезпечно».

Як розповіла сумчанка, вона уже відправила відповідну скаргу на жахливий стан громадського транспорту  до сумської мерії і в службу 1580, оскільки аналогічна скарга, відправлена ​​в травні, призвела до того, що перевізник провів ремонт салону мікроавтобусу Рута.

На початку жовтня сумчани поскаржилися на хамську поведінку водіїв маршруток приватних перевізників по відношенню до дітей і написали відповідних скарги в мерію для прийняття заходів впливу.

Найактуальнішою проблемою, яка вже тривалий час потребує вирішення, заявники називають санітарний та технічний стан маршруток, зокрема бруд та відсутність прибирання у салонах, несправність транспортних засобів, які виходять у рейс, що подекуди призводить до травмування пасажирів.

Неодноразово громадяни повідомляли про неналежну поведінку водіїв, зокрема, грубе спілкування, відмову у перевезенні пільгових категорій населення. Також обурення пасажирів викликає висока вартість за послуги перевезення, які зовсім їй не відповідають.

В управлінні інфраструктури Сумської міської ради повідомили, що звернення було розглянуто спільно з перевізниками, які обслуговують міські автобусні маршрути загального користування, зазначені у зверненні заявниці.

Віктор Павленко – начальник управління інфраструктури Сум, говорить:

«З метою недопущення порушень при перевезенні пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування управлінням інфраструктури Сумської міської ради попереджено вказаних перевізників про неухильне дотримання водіями Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, виконання умов договору, дотримання водіями графіка та інтервалу руху, планової кількості транспортних засобів (автобусів), які повинні обслуговувати маршрут, посилення контролю за виїздом на лінію транспортних засобів (автобусів), технічний та санітарний стан яких повинен відповідати державним стандартам та Правилам дорожнього руху України.»

Громадський транспорт в Україні в жахливому стані 

За даними Мінрегіонбуду, в середньому в Україні зношеність тролейбусного парку становить 60-70%, але в деяких містах цей показник вже підібрався до 85-90%.Так, наприклад, у Дніпрі заміни вимагає 83% машин, в Запоріжжі – 88%, у Вінниці – потрібно міняти понад 95% таких машин.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.